“Feghouli ve Belhanda bize kaç kez mesaj gönderdi…”

“Feghouli+ve+Belhanda+bize+ka%C3%A7+kez+mesaj+g%C3%B6nderdi…”
ABONE OL

Fenerbahçe’nin Mert Hakan’ı Galatasaray’ın elinden kapmasına Mustafa Cengiz tepki göstermişti… Ali Koç ise “Fenerbahçe isterse alır” diyerek gönderme yapmıştı…

Emre Belözoğlu ise Mert Hakan konusunda yakın çevresine, “Sanki Galatasaray’ın elinde keşfedilmemiş bir oyuncuyu alıyoruz. Herkesin tanıdığı bildiği, kadrosunda olmasını istediği oyuncuyu aldı. Yani Galatasaray bizden bir hafta önce temas kurduğü için Mert Hakan’ı, Galatasaray’a mı bırakmalıydık” dediği iddia edildi.

Fenerbahçe’nin Galatasaray’ın istediği her oyuncuya talip olduğu iddiasına ise Emre’den bomba bir cevap geldi. Emre’nin aynı sohbet sırasında; “Kadrolarına bir baksınlar. Seri’yi, Lemina’yı onlardan önce kime önerdiler. Biz istemedik. Feghouli ve Belhanda, Fenerbahçe’de forma giymek için kaç kez menajerleri aracılığıyla bize mesaj gönderdiler” ifadelerini kullandığı iddia edildi.

Ancak Feghouli ve Belhanda için yaptığı açıklamalar için Emre’nin iki oyuncu daha önce Valencia ve Montpellier’de oynadığı dönemi işaret ettiği iddia edildi.

>