FB Haberleri: Ali Koç, Joachim Löw’ü Fenerbahçe'ye böyle getirecek

Fenerbahçe Haberleri... Ali Koç’un jeti sonunda havalandı. Fenerbahçe Başkanı, Atatürk havalimanı özel havacılıktan kalkan özel uçağıyla Almanya’ya gitti. Başkan Koç'un, Almanya'da Joachim Löw ve menajeri Harun Aslan’la yüz yüze bir görüşmesi bekleniyor.

FB+Haberleri:+Ali+Ko%C3%A7,+Joachim+L%C3%B6w%E2%80%99%C3%BC+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+b%C3%B6yle+getirecek
ABONE OL

Başkan Ali Koç daha Vitor Pereira’yı göndermeden önce ve gönderdikten sonra birer görüşme yaptı. Bu Koç’un Löw’le yapacağı üçüncü görüşme olacak.

İlk görüşmede Löw, “Fenerbahçe’ye dönmek isterim. Ama bir teknik direktörünüz varken sizinle görüşmem etik olmaz” dedi. Koç saygı duydu. Kısa görüşme bitti. Ancak Löw’ün bu sözleri Koç’a umut oldu.

İkinci görüşmede Löw, Başkan Koç’a birbirinden zorlu 4 soru sordu.

1- “Şampiyonluk mu, sürekli başarı mı, yoksa kadro devrimi mi istiyorsunuz?”
2- “Para konuşmam. Onu menajerimle halledersiniz. İstediğim oyuncular ve yardımcılarla çalışma ortamı sağlayabilecek misiniz?”
3- “Son 3 sezonda olduğu gibi sözleşmem bitmeden ayrılık ihtimali olacak mı?”
4- “Sezon sonunda kongre kararı alacak mısınız?”

Ali Koç son görüşmesinde Alman teknik adamın bu sorularına tatmin edici cevaplar veremedi. O nedenle Löw, Fenerbahçe’yi almayı kabul etmedi.

Koç’un üçüncü kez yapacağı görüşmede Löw’ü tatmin edecek ve Fenerbahçe’nin başına geçmesini sağlayacak kadar ikna edici olmak istediği gelen bilgiler arasında.

>