Fatih Terim'in listesindeki iki isim

Fatih+Terim%E2%80%99in+listesindeki+iki+isim
ABONE OL

Galatasaray'da teknik direktörlükten başkanlığa geçmeye hazırlanan Fatih Terim'in listesine alacağı iki isim belli oldu.

“Fatih Terim’in sahaya konsantre olamıyor… çünkü aklı başkanlık koltuğunda…” Son dönemde bu dedikodu Galatasaray camiası içinde daha yüksek şekilde dillendirilmeye başladı. Ahmet Ocaklı’nın yaptığı başkanlık teklifi, kongrelerin oy deposu Serdar Eder’in “başkanlığın garanti” sözü daha önce “benim işim saha içinde” diyen Terim’in aklını çelmiş durumda. Tecrübeli teknik adam belki de ilk kez futbolcu ve teknik direktör olarak hizmet verdiği Galatasaray’ın başına başkan olarak geçmeyi düşünüyor.
 
Terim’in başkan olarak görmek isteyen ekip finansörleri de bulmuş durumda. Gelen bilgilere göre ülkenin önde gelen iş adamları Erden Timur ve Ahmet Yüce, Terim başkanlığı kabul ederse onun yönetiminde yer almayı kabul etti. 
 
Ahmet Yüce tam da bu iddiaların üzerine bugün, “Fatih Terim’i eleştirenlerin Galatasaraylılığından şüphe ederim. Terim, bugün marka değerini yükselten en önemli unsurdur” diye konuştu.
 
Ancak Ahmet Yüce’nin oğlu Ali Yüce’nin, Terim karşıtı bir oluşumun içinde olduğu dedikodusu da camia içinde dolanıyor.
>