'Fatih Terim tabii ki alkışlayacak'

%E2%80%99Fatih+Terim+tabii+ki+alk%C4%B1%C5%9Flayacak%E2%80%99
ABONE OL

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Süper Lig'in 40. haftasında deplasmanda Galatasaray ile oynayacakları derbi öncesinde açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi “Derbiler değişik bir atmosferde oynanıyor. Galatasaray güçlü bir ekip. Şampiyon olmadan 'olundu' demek doğru bir şey değil. Rakiplerimize saygımız var. Şu anda lideriz. Henüz şampiyon olmadık. İhtiyacımız olan puanları aldığımız zaman, şampiyon olduğumuzu ifade edebiliriz. Ayaklarımızı yere basmayı biliyoruz. Galatasaray maçının önemimi biliyoruz. Galatasaray’ın büyük bir camia olduğunu ve güçlü bir takıma sahip olduğunu biliyoruz. Sergen hocamıza ve futbolcularımıza güveniyorum. İçimde huzur var. Kendimi iyi hissediyorum. Fatih Terim tabii ki alkışlayacak. Fatih Terim; yapacağını, yapmasını gerekeni söylemiş. Kazanırsak tabii ki alkışlayacaklar" ifadelerini kullandı.
 
Şampiyon olan kadın futbol takımını da kutlayan Çebi "Kadınlarımız bizim için çok önemli. Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımımızın kazandığı kupa, inanıyorum ki bize uğur getirecek” dedi.

Kaynak: Ntvspor

>