Fatih Terim kendisini başkan yapacak nakiti buldu

Fatih+Terim+kendisini+ba%C5%9Fkan+yapacak+nakiti+buldu
ABONE OL

Galatasaray’da bir numaralı gündem maddesi seçim… Fenerbahçe’de de seçim var ama orada “şampiyonluk” için sessizlik hakim. Sarı-kırmızılılarda ise Fatih Terim dahil herkes seçim tantanasının içinde kaybolmuş durumda. Tecrübeli teknik adam bile maçlardan sonra başkanlık için mesajlar veriyor.

Fatih Terim’in başkanlık için mesaj verdiği ortamda “finansörünü” de bulduğu iddia edildi. İddiaya göre Terim başkan seçilirse kasaya 1 Haziran’da 400 milyon TL’yi koyacak isim Erden Timur ile Ahmet Yüce olacak. Belki Timur ve Yüce paranın tamamını koymayacak ama Terim yönetimini ciddi anlamda finanse edecek.
 
Ayrıca Terim’in güçlü bir yönetimle başkan olması için çalışan Ahmet Ocaklı sürpriz isimleri gündeme getirdi. Terim’in hedefi ise; yönetim kurulunda genç, hevesli, asi, adı eskimemiş, genç Galatasaraylı iş adamlarının olması.
 
Terim’in bu isimelerden bazılarıyla görüştüğü ve fikirlerinden etkilendiği, kendi başkanlığı döneminde bambaşka bir yapılanma içine girmeyi düşündüğü belirtildi. Terim’in tek sıkıntısı aday olması durumunda adının muhalifler tarafından aşındırılması. Çünkü Terim’e söylenen aday olursa karşısına kesinlikle aday çıkacağı.
>