Fatih Terim istifa etti

Galatasaray'da Fatih Terim'in Göztepe maçı sonrasında yaptığı açıklamalar birçok dedikoduyu beraberinde getirdi.

Fatih+Terim+istifa+etti
ABONE OL
Fatih Terim’in Göztepe maçından sonra yaptığı açıklamalar içinde en dikkat çekici olanı;  “Galatasaray’a geldiğinden beri son zamanlarda kendim ve Galatasaray İle ilgili gidişat bana başka şeyleri düşündürüyor” sözleri oldu…
 
Kafalar karıştı. Dedikodular yayıldı
 
“Fatih Terim’in Kayserispor maçından sonra istifa ettiği, Burak Elmas’ın kabul etmediği…" de dahil pek çok dedikodu yayıldı.
 
Ancak gelen bilgilere göre Terim’in istifa etmek, bırakmak, beraber yola çıktığı Burak Elmas’ı yarı yolda bırakmak gibi bir fikri yok.
 
Ancak Terim özellikle sosyal medya üzerinden kendisi aleyhine yapılan eleştirilere çok alınmış durumda. “İstifa” diye açılan başlıklar yüzünden de şaşkın. “Futbolda vefa yok” derken de aslında kendisinin de kaybedebileceğinin mesajını vermek istiyor. 
 
Terim’in bu dönemdeki en büyük sıkıntısı ise yakınındaki pek ilişkiler ekibini kaybetmiş olması. Teknik ekibinden Hasan Şaş, Ümit Davala ve Leven Şahin’i kaybetti.
 
Ardından kendisinin halkla ilişkiler ekibinden Hande Sümertaş ve Aslı Işliel’den oldu. Son olarak da Ali Gücüm’ü kaybetti. Ancak en önemlisi, en kritik zamanlarda yanında olan Abdürrahim Albayrak’ı kaybetmek oldu.
 
Albayrak futbolcuların akan damından, evinde damlayan musluğa kadar herşeyi takip ediyordu. Şu anda Galatasaray’da bu görevi bir üstlenen yok. Bu da Terim için bambaşka bir sorun teşkil ediyor.
 
 
>