Fatih Terim: Bu performansla seni kimse istemez!

Mynet'in verdiği habere göre Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Trabzonspor maçıın ardından yıldız oyuncularıyla özel bir görüşme gerçekleştirdi.

Fatih+Terim:+Bu+performansla+seni+kimse+istemez%21;
ABONE OL
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Trabzonspor maçının ardından "Bazı arkadaşlarımız daha çabuk forma girmeliler" ifadesini kullanmıştı. Terim'in hedefindeki isimler ortaya çıkarken yıldız oyuncuya "Bu performansla devam edersen seni kimse istemez" dediği iddia edildi. İşte detaylar...
 
Galatasaray'da Trabzonspor maçında alınan beraberliğin üzüntüsü yaşanıyor. Sarı Kırmızılılar deplasmanda 2-0 öne geçtiği karşılaşmadan 1 puanla ayrılarak büyük hayal kırıklığı yaşadı.
 
Kasımpaşa maçına benzer bir senaryonun yaşandığı Trabzonspor karşılaşmasının ardından Fatih Terim bazı oyuncularının form tutması gerektiğini ifade etmişti.
 
Tecrübeli teknik adam; “Bir numaralar ne kadar önemliyse iki numaralar da o kadar önemli; ama bazı arkadaşlarımız daha çabuk forma girmeliler” ifadelerini kullanmıştı.
 
Terim’in uyardığı isimlerin yedek kaleci Fatih Öztürk dışında Yedlin, Taylan, Babel, Muhammed ve Diagne olduğu öğrenildi.
 
Mynet'te yer alan habere göre Terim’in özellikle Bordeuax’ya transferi son anda yatan Mısırlı oyuncuyla bir görüşme yaptığı, "Fransa’da ya da Premier Lig’de oynamak istiyorsan, sana söylediklerimi yapmalısın." dediği iddia edildi.
 
Terim'in Trabzonspor maçının ardından son günlerde performansı oldukça gerileyen Mostafa Mohamed'e "Yoksa buradan gideceğin takım Zamalek olacak. Seni bu performansınla kimse istemez. Toparlanmazsan önümüzdeki sezon Zamalek'te forma giyeceksin." dediği öğrenildi.
 

Kaynak: Ntvspor

>