Fatih Karagümrük'te flaş ayrılık!

Son dakika haberi... Süper Lig ekiplerinden VavaCars Fatih Karagümrük, Volkan Demirel'le yollarını ayırdı. Genç teknik adam sosyal medya hesabından da ayrılığı resmen duyurdu. Demirel, 'Fatih Karagümrük Kulubü ile olan yolculuğumuz bugün itibari ile Başkan Süleyman Hurman’ın isteği doğrultusunda tamamlandı' dedi.

Fatih+Karag%C3%BCmr%C3%BCk%E2%80%99te+fla%C5%9F+ayr%C4%B1l%C4%B1k%21;
ABONE OL

Süper Lig 'de sezonun sona ermesinin ardından takımlar yapılanma süreçlerini tamamlamak için çalışmalarına başladı. Yeni sezon başlamadan şok bir haber VavaCars Fatih Karagümrük'ten geldi. İstanbul ekibi, teknik direktör Volkan Demirel'le yollarını ayırdı.

Genç teknik adam ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu:

“Fatih Karagümrük Kulübü ile olan yolculuğumuz bugün itibari ile Başkan Süleyman Hurma'nın isteği doğrultusunda tamamlandı.

Futbolcu arkadaşlarıma, başarımız için emek veren herkese ve onlar için mücadele etmekten büyük gurur duyduğum taraftara sonsuz teşekkür ediyorum.”

VavaCars Fatih Karagümrük'ün başında 21 Süper Lig maçına çıkan Demirel, 10 galibiyet, 5 beraberlik ve 6 mağlubiyet aldı. Puan ortalaması 1.67 oldu. Türkiye Kupası'nda ise çıktığı 3 maçın ikisini kazandı.