Falcao'nun Galatasaray'daki hedefini açıkladı

Falcao%E2%80%99nun+Galatasaray%E2%80%99daki+hedefini+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1
ABONE OL

ESPN FC yorumcularından eski futbolcu Fabian Vargas, Radamel Falcao'nun futbolu bıraktıktan sonra Galatasaray teknik heyetinde görev almak istediğini açıkladı.

Son olarak Al Ittihad ve Al Shabab takımlarından gelen teklifleri reddeden Radamel Falcao’nun ayrılmaya niyeti yok… sakatlığı ve Kolombiya Milli Takımı’na çağrılmasıyla ilgili olarak kendisinden görüş alınan Falcao, “Korkulacak bir durum yok” dedi. 
 
ESPN FC yorumcularından eski futbolcu Fabian Vargas, yıldız oyuncuyla bir araya geldiğini yaşadığı sakatlığın eski sakatlığı ile bir ilgisi olmadığını söyledi. 
 
Vargas, “Falcao’nun korkulacak bir durumu yok. Kendisiyle konuştum. Ön baldırında yaşadığı sakatlık her futbolcunun yaşadığı bir sakatlık” dedi. 
 
Vargas, Falcao’nun son dönemde Galatasaray’dan ayrılacağı iddialarına ise, “Adı sürekli Arap takımlarıyla anılıyor. Ancak bana ‘hiç teklif almadım’ dedi. Galatasaray’da mutlu olduğunu söyledi. Lorelei (eşi) ise İstanbul’a ve Türkiye’ye aşık olmuş. Kendilerini güvende hissediyorlar. Falcao eğer teklif gelirse sözleşmesi bittikten sonra Galatasaray teknik heyetinde çalışmak istiyor. Çünkü Galatasaray’ın teknik heyeti tamamen eski oyunculardan kurulu” dedi. 
>