Falcao gidiyor

Falcao+gidiyor
ABONE OL

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Biz de hatalar yapıyoruz, yapabiliriz yani” diyerek Falcao’ya verilen 5 milyon euro’nun hata olduğunu kabul etmişti. Yüksek ücret almasıyla tartışma konusu olan Falcao'nun satılması ihtimali doğdu.

 
Başkan Mustafa Cengiz, “Biz de hatalar yapıyoruz, yapabiliriz yani” diyerek Falcao’ya verilen 5 milyon euro’nun hata olduğunu kabul etti…
 
Gelen bilgilere göre kısa süre öncesine kadar Falcao’nun satılmasına karşı çıkan Cengiz, Pazartesi günü yapılan son toplantıda teslim oldu. Fatih Terim’in, “Satabiliyorsak yol yakınken satalım” sözünü dinledi.
 
Falcao için başta transferin devam ettiği ABD; Brezilya, Çin, Katar ve Suudi Arabistan liginden takımlarla temas geçilmesi kararı alındı.
 
Falcao’nun menajeri değil bu ülkelerle oyuncu satışında etkisi olan menajerlere yetki verilecek. Falcao için Galatasaray’ın iki talebi var.
 
Birincisi geçen sezondan kalan alacaklarının tamamlanması. İkincisi ise Falcao’nun ikna edilmesi. Ayrılırken Kolombiyalı oyuncuya herhangi bir ödeme yapılmaması.
>