Eşref Hamamcıoğlu'ndan Fatih Terim hamlesi

Başkanlık yarışında Dursun Özbek'in çok arkasında kalan Eşref Hamamcıoğlu son kozunu oynadı. Fatih Terim... Hamamcıoğlu’nun CEO olarak futbolun başına getirmeyi düşündüğü Adnan Öztürk, Terim’e aracılar vasıtasıyla mesaj gönderdi.

E%C5%9Fref+Hamamc%C4%B1o%C4%9Flu%E2%80%99ndan+Fatih+Terim+hamlesi
ABONE OL

Eşref Hamamcıoğlu başkanlık yarışında Dursun Özbek’in çok gerisinde kaldı… Şu an için seçimi kazanma şansı yok gibi duruyor. Bu yüzden Abdürrahim Albayrak’a kadar gitti. Bir destek var gibi görünüyor. Ancak çok belirgin değil.

Hamamcıoğlu’nun son hamlesi ise Fatih Terim oldu. Hamamcıoğlu’nun CEO olarak futbolun başına getirmeyi düşündüğü Adnan Öztürk, Terim’e aracılar vasıtasıyla mesaj gönderdi.

ÖZTÜRK'TEN TERİM'E: GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRELİM

2020 yılında, “Futbol takımını ayakta tutan Galatasaray’ın ismi ve Terim’dir. Başkanlık görevini de şu an Fatih Terim yapıyor” diyen Öztürk, Terim’e, “Gel güçlerimizi birleştirelim” diyerek mesaj gönderdi.

Öztürk’ün bu mesajının içeriği henüz netleşmedi. Hamamcıoğlu-Öztürk ikilisinin Terim’i teknik direktör mü yoksa sportif direktör mü olarak düşündüğü netleşmedi. Hamamcıoğlu geçen dönemde Terim’i sportif direktör olarak düşünüyordu. Bunu da açıklamıştı.