Erol Bulut isyan etti!

Erol+Bulut+isyan+etti%21;
ABONE OL

Fenerbahçe'den ayrılan Erol Bulut kendisinin günah keçisi ilan edilmesine isyan etti.

Fenerbahçe’de gündem Erol Bulut’un gönderilmesi… yerine Emre Belözoğlu’nun göreve başlaması. Ancak onun Pro Lisansı olmadığı için takımı çalıştıracak, kulübede de olacak ancak canlı maç sonu ve basın toplantısına  katılamayacak. Aynı şekilde gelecek sezon takımın başında kim olacağı. Yeni teknik direktörle görüşmeleri kimin yaptığı. Aslında gündem yoğun.
 
Ancak kovulan Erol Bulut adeta “günah keçisi” ilan edilirken, genç teknik adam şaşkın. Yaptığı “sessizlik yemini” anlaşması nedeniyle açıklama yapamıyor. Bu yüzden aslında seçilmesinden, gönderilme sürecine kadar yaşananlarla ilgili kimsenin bir fikri yok.
 
Ancak Bulut yakın çevresine bazı sitemlerde bulundu.
 
* 22 oyuncu aldığımız söyleniyor. Doğru. Peki kaç tanesi benim istediğim oyuncuydu.
 
* Futbolcuların arkasından konuşuyormuşum. Her hafta benden futbolcular hakkında raporlar istendi. Vermediğim zaman, başkaları benim adıma rapor hazırlayıp yönetime sundu. 
 
* Yönetim bana hiç güvenmedi. Çünkü ilk tercihleri değildim. Her zaman önümde bazı isimler vardı. Başkan aylarca benimle konuşmak yerine takımla ilgili raporları üstümde gördüğü insanlardan aldı.
 
* Kaç oyuncu transfer edilirken, “sen bu takımın liderisin” denmiş, biliyor musunuz? O kadar adama “lider sensin” dersen bir de yedek bırakırsan ne olur biliyor musunuz? Benim başıma gelen gelir. Herkes heyecanını kaybeder. 
 
* Herkes forma adaletinden bahşediyor. Bazı oyuncuların bu takımda oynayabileceklerini düşünenlerle, adalet konusunu tartışmak isterim.
 
* Oyuncular üstüme çıkmadı. Çıkarıldı. Adeta üzerimde tepinmelerine izin verildi. Adamı kadro dışı bıraktık. İki gün sonra geldi idmana başladı.
>