Erol Bulut aslında gönderilmedi

Erol+Bulut+asl%C4%B1nda+g%C3%B6nderilmedi
ABONE OL

Fenerbahçe'de yolların ayrıldığı Erol Bulut'un Denizlispor maçında takımın teknik sorumlusu olarak gözükmesi dikkat çekti.

Fenerbahçe yönetimi Erol Bulut’un sözleşmesini feshetti… iki taraftan da dışarıya “öpüşerek ayrıldılar” yönünde haberler sızdırıldı. Ancak işin aslı hiç de öyle değil. Çünkü Erol Bulut’un avukatı sözleşme gereği bir yıl daha sözleşmesi bulunan genç teknik adamın alacağı olan 1.5 milyon Euro’yu istiyor. Ödenmemesi durumunda sözleşme feshi için gerekli olan “alacağım yoktur” belgesini imzalamayı red ediyor.
 
Mehmet Yozgatlı, Pantelis Pantelopoulos ve İbrahim Menderes’in de avukatı olan Bulut’un avukatı müvekkilleri için Fenerbahçe’den gerekli sözleri almadan belgeleri imzalamamaları istedi. İki taraf arasında gerekli olan anlaşma imzalanamazsa Fenerbahçe, Bulut’un sözleşmesini tek taraflı olarak feshedecek.
 
Bu arada Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarında Erol Bulut, Denizlispor maçı öncesinde Fenerbahçe Teknik Sorumlusu olarak gözüktü. Bulut’un sözleşmesinin 30 Temmuz 2020’de yapıldığı, sözleşme bitiş tarihinin de 31 Mayıs 2022 olması göze çarptı.
 
Bulut’la beraber ayrılan yardımcı antrenörler Mehmet Yozgatlı, Pantelis Pantelopoulos ve İbrahim Menderes’in de sarı-lacivertlilerle sözleşmesinin halen daha devam ettiği görüldü.
 
Şu anda takımın teknik sorumlusu olan Emre Belözoğlu, pro lisans sahibi olmadığı için A ve B lisansları ile normal antrenör statüsünde yer alıyor. Pro lisans sahibi Erdinç Sözer ise henüz Erol Bulut’un kontratı sonlandırılmadığı için yine antrenör statüsünde bulundu.
>