Emre’nin başını döndüren ‘600 dolar’lık oyuncu

Emre%E2%80%99nin+ba%C5%9F%C4%B1n%C4%B1+d%C3%B6nd%C3%BCren+‘600+dolar%E2%80%99l%C4%B1k+oyuncu
ABONE OL

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu sezon sonu için transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak Saeed Ahmed isimli genç bir amatör futbolcuyu izleyen Emre, duydukları karşısında da şok oldu.

Emre Belözoğlu’nun önüne sürpriz bir maçın videosu getirildi… bir stoper izlettirildi. Fenerbahçe’nin sportif direktörü ve teknik sorumlusu şaştı kaldı. Aslında Dünya Kupası grup elemelerinin en büyük sürprizinin olduğu FIFA sıralamasında 117’nci sırada bulunan  Sudan’ın güçlü Güney Afrika’yı 2-0 yendiği maçın videosu Emre’nin önüne geldi.
 
Sudan takımında sol stoper oynayan Saeed Ahmed’i izlemesi istendi.
 
Güney Afrika’nın güçlü oyuncuları karşısında harikalar yaratan genç oyuncu hakkında Emre bilgi istedi. Bilgiler karşısında şaştı kaldı.
 
Saeed Ahmed amatör bir futbolcu. 22 yaşında. Formasını giydiği Sudan’ın Al Hilal takımından oynadığı maç başına 600 dolar alıyor. Garanti ücreti yok. Bonservis bedeli yok. Yarın uçağa atlayıp, gelerek Fenerbahçe’de alt yapıda idmanlara çıkabilir.
 
Emre aldığı bu bilgileri değerlendirecek. Eğer “olur” derse genç oyuncu denenmek için hatta alt yapıda forma giymek için İstanbul’a çağrılacak.
>