Edinson Cavani'de Fenerbahçe öne çıktı

Edinson+Cavani%E2%80%99de+Fenerbah%C3%A7e+%C3%B6ne+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1
ABONE OL

Fenerbahçe, Vedat Muriqi'nin yerine golcü arayışlarını sürdürüyor. Sarı lacivertlilerin golcü adayları arasında yer alan Edinson Cavani'nin transferinde rakiplerine göre öne çıktığı iddia edildi.

Fenerbahçe, Vedat Muriqi’yi satarsa yerine üst düzey bir forvet oyuncusu alacak... bir süredir İtalya kaynaklı Gonzalo Higuain iddiaları dolanıyor. Son gün ise sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Benfica’ya imza atması beklenirken bir anda operasyon iptal olmasıyla Uruguaylı golcü boşta kalmaya devam etti. 
 
Fransız gazeteci Steeven Occhipinti, Cavani için 4 olası destinasyon belirlerken sürpriz bir rota çizdi. Uruguaylı golcünün Inter, Benfica, Juventus gibi takımlarla görüşmelerinden sonuç çıkaramamasından sonra yeni destinasyonları değerlendirmeye başladığını iddia etti. 
 
Olası 4 yeni destinasyondan bahsetti. Atletico Madrid, Fenerbahçe, Leeds United ve Boca Juniors. Atletico’ya birinci forvet olarak gidemeyeceği için istediği rakamı alamayabileceğini iddia etti. Leeds’in çok kısa süre önce 30 milyon Euro’ya Rodrigo’yu aldığını hatırlattı. Boca Juniors’un Arjantin’de futbolun ne zaman döneceğinin belli olmadığı bir ortamda o riske girip giremeyeceğini sorguladı. Fenerbahçe’nin Muriqi giderse taraftarın kızgınlığının Cavani ile alınabileceğini belirtti. 
 
>