Dorukhan, Fenerbahçe ile anlaştığı için mi oynamıyor?..

Dorukhan,+Fenerbah%C3%A7e+ile+anla%C5%9Ft%C4%B1%C4%9F%C4%B1+i%C3%A7in+mi+oynam%C4%B1yor?..
ABONE OL

Beşiktaş, transfer görüşmelerinde teklif edilen rakamı beğenmeyen ve sözleşmeye imza atmayan Dorukhan Toköz sorununu çözemedi. Fenerbahçe ile anlaştığı yönündeki iddiaları ise milli yıldız yalanladı...

Sözleşme yenilemediği için gözden düşen Dorukhan’la ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı… o iddiaya göre Fenerbahçe; Mesut Özil transferine kaynak yaratmak için Sosa ve Perotti ile yollarını ayıracak. Artı olarak Ozan Tufan’ı da satacak. Ozan Tufan’ın yerine ise Dorukhan’la zaten anlaşma çoktan yapıldı.

Başkan Çebi karantina yatağından Dorukhan’ı aradı. Milli futbolcuya bu soruyu yöneltti. Son haftalarda Necip’in dahi arkasına düşen ve Sergen Yalçın’ın kadroda hemen hemen hiç düşünmediği Dorukhan ise, “Yok öyle bir şey başkanım. Sözüm söz. Yurt dışına gideceğim” dedi. Fenerbahçe’yle anlaştığı iddialarını yalanladı.

Kısa süre önce Çebi, Dorukhan’a, “Doğru seçimler yap… Yap ki baktın olmadı, döndüğünde sana kollarını açan bir camian olsun” demişti.

Çebi başkanlığı noter kanalıyla devredecek

Ahmet Nur Çebi koronavirüs belası yüzünden ikinci kez karantinada… Emre Kocadağ’ın da bir hastalığı bulunuyor. O da evinde. Erdal Torunoğulları AŞ’deki başkanlık görevinden alındığı için geri adm attı. Ortalarda yok. Beşiktaş’ın ise Ankara’dan acilen çözmesi gereken sorunlar. Ocak’ın ik haftasına alınan randevular hastalık nedeniyle ertelenmişti.

Bu hafta içinde Maliye ve Orman Bakanlığı ile Yargıtay ve Danıştay’la randevular var. Devlet teammümlerine göre ikinci kez ertelenme talebi randevuların belirsiz bir tarihe atılmasına neden olabilir. Bu da hak kaybı olmaması için Başkan Çebi’nin noter huzurunda yetkilerini bu görüşmeler için asbaşkanlardan birisine devretmesine neden olabilir.

Beşiktaş’ın bu haftaya ertelenen Ankara’daki randevuları…  

* Maliye Bakanlığı için kredi yapılandırma ve vergi borçlarıyla ilgili görüşme…

* Orman Bakanlığı ile Nevzat Demir Tesislerinin arazisiyle ilgili toplantı…

* Yargıtay ve Danıştay’la kulüpe aleyhine olan davalarla ilgili görüşme…

* Spor Bakanlığı ile borç yapılandırması ile ilgili toplantı…

>