Donk’un seks partileri kriz yarattı!

Donk%E2%80%99un+seks+partileri+kriz+yaratt%C4%B1%21;
ABONE OL

Galatasaray'da Abdürrahim Albayrak'ın Donk'un özel partilerini Başkan Mustafa Cengiz'e söyleyen kişi olduğu iddia edildi. Bu bilginin ulaştığı Fatih Terim de eski dostuna tavır aldı.

Bir dönemin “aranan” adamı Abdürrahim Albayrak, Galatasaray’da “istenmeyen” adam konumuna kadar geriledi… beraber yola çıktığı Mustafa Cengiz, “yalancılıkla” suçladı. “Altını oyduğunu” iddia etti. İstifasını istedi. Başkan adaylarından hiç birisi kendisiyle çalışmak istemiyor. Adaylık için zemin yokluyor. Herhangi bir talep yok. Dursun Özbek’e kadar aday olması için gitti. Olumsuz cevap aldı. Albayrak’ı son silen ise Fatih Terim oldu.
 
ALBAYRAK'A TEPKİ
 
Başkan Mustafa Cengiz’in oyunculara yönelik şeref haysiyet konuşması yapmasından sonra soluğu Florya’da alan Albayrak, Fatih Terim’le bir araya geldi. Amacı ortalığı yatıştırmaktı. Ancak ters tepti. Terim, Albayrak’a çok sert tepki verdi. Ne kendisi ne de teknik ekibinin Albayrak’ın fotoğrafına girmesine izin verdi. Ancak futbolcuların “idmana çıkmıyoruz” direncini kırdı. Başkan Cengiz’e karşı hazırlanan “deklarasyon”un yayınlanmasını engelledi. “Konuşacak bir kişi varsa o da benim” dedi. 
 
TERİM İZİN VERMEDİ
 
Mahmut Recevik, Okan Böke ve Kaan Kançal’ın aralarında yer aldığı yöneticiler Mustafa Cengiz’in istifasını istedi. Ancak Albayrak geri durdu. Hatta Albayrak bir adım daha ileri gitti. “Ne Galatasaray’a ne de Başkan’a kıyamıyorum” dedi. Terim’i bir kez daha çıldırttı. Bu açıklama sonrasında Terim, Albayrak’ın takımla yolculuk etmesini yasakladı. Antalya’ya gelmesini istemedi. Ancak Albayrak buna rağmen dönüşte Antalya uçağında yer almak isteyince bu kez Terim aynı uçakla dönmedi.
 
DONK'UN PARTİLERİNİ FISILDADİ İDDİASI
 
Terim’in Albayrak’la köprüleri atmasına neden olan ise futbolcuların özel hayatlarıyla ilgili bilgileri Başkan Mustafa Cengiz’e iletmesi oldu. Hatta Başkan Cengiz’in söylediği iddia edilen Ryan Donk’un seks partileri ile ilgili bilgilerinde Cengiz’e bizzat Albayrak tarafından söylendiği Terim’in kulağına kadar gitti.
 
ŞAHİN'İ DE ŞİKAYET ETTİ İDDİASI
 
Albayrak’ın ayrıca Terim’in cezalı olduğu dönemlerde takımı yöneten Levent Şahin’i yetersiz bulduğu, bunu Mustafa Cengiz’e söylediği de yine dedikodular arasında.
>