Diagne’nin yerine Aboubakar!

Diagne%E2%80%99nin+yerine+Aboubakar%21;
ABONE OL

Süper Ligi ve Türk futbolunu yakından tanıyan Sam Allardyce’tan Beşiktaş’ın canını sıkacak hamle geldi…

Beşiktaş’ın yaptığı teklifi beğenmeyen Vincent Aboubakar’ın menajeri bir süredir oyuncusu için Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’un da kapısını çalıp, olumsuz cevap almıştı. Zahavi bu kez Diagne’nin bonservisini almaya yanaşmayan West Brom’a Aboubakar’ı önerdi.
 
Gelecek sezon Championship’te yer alacak West Brom’ın teknik direktörü Allardyce, Aboubakar’ın Süper Lig’de gösterdiği performansla dikkat çeken Abouabakar’la ilgilenilmesini istedi. West Brom’da Zahavi ile görüşmelere başladı.
 
Allardyce daha önce Cenk Tosun’u Crystal Palace’a götürmüş bu sezon devre arasında ise Okay Yokuşlu’yu West Brom’u ligde tutmak için almıştı. Ancak başarılı olamamıştı.
 
ITTIHAD’TAN ABOUBAKAR AÇIKLAMASI
 
Vincent Aboubakar’la ilgilendiği iddia edildi Suudi Arabistan’ın Al-Ittihad takımından açıklama geldi. Kulüp başkanı Anmar Al-Haili kulübün zorlu bir mali problem döneminden geçtiğini belirtti. Abobakar'a teklif yaptıklarına dair söylentilere açıklık getirdi. Al-Haili Aboubakar ile ilgili, "Vincent Aboubakar'ı Al-Ittihad'a getirmek için resmi bir teklif yapmadık. Benim önceliğim var olan oyuncuların maaşlarını ödemek. Aboubakar veya başka biriyle transfer görüşmesi yapılmadı” sözlerini kullandı.
>