Cristiano Ronaldo’ya stadın üzerinde “tecavüzcü” suçlaması

Dünya yıldızı, Cristiano Ronaldo, tecavüzle şuçlandı.

Cristiano+Ronaldo%E2%80%99ya+stad%C4%B1n+%C3%BCzerinde+“tecav%C3%BCzc%C3%BC”+su%C3%A7lamas%C4%B1+
ABONE OL
Cristiano Ronaldo, Manchester United’a döndü… ilk maçta şov yaptı. Ancak Portekizli yıldızı protesto etmek için feminist grup Old Trafford’un üzerinde uçak uçuruldu. 
 
Bu uçak Cristiano Ronaldo'nun tecavüz kurbanı olduğu iddia edilen Kathryn Mayorga’nın  adını taşıyan bir pankart taşıyordu. 
 
 
Pankartın üzerinde “Believe Kathryn Mayorga- Kathryn Mayorga’ya inanın” yazıyordu. Uçak kiralayanların feminist kampanya grubu Level -Up olduğu açıklandı. 
 
Kathryn, Ronaldo'yu 2009'da 25 yaşındayken  Las Vegas’ta kendisine tecavüz etmekle suçladı. Ronaldo bu iddiayı şiddetle reddetti. 
 
Mahkeme belgelerde Mayorga’nın, Nisan ayında 56 milyon sterlin tazminat talep ettiğini ortaya koydu. “Geçmiş acı ve ıstırap” için 18 milyon sterlin, “gelecekteki acı ve ıstırap” için 18 milyon sterlin ve cezai tazminat olarak 18 milyon sterlin istediği bildiridi.
 
2010 yılında, Mayorga,  mahkeme dışında tecavüzü ifşa etmeme anlaşmasının parçası olarak 375 000 bin doları kabul etti. Ancak üç yıl önce, anlaşmayı Las Vegas'ta, kabul ettiğinde "zihinsel olarak yetersiz" olduğunu söyleyedi. Hukuk savaşı başlattı.
 
>