Cenk Tosun'dan sonra Ertuğrul Ersoy

Cenk+Tosun%E2%80%99dan+sonra+Ertu%C4%9Frul+Ersoy
ABONE OL

Beşiktaş'ta yabancı transferine başkan Ahmet Nur Çebi karşı çıkıyor. Devre arasında yapılacak transferler için yerli adaylar üzerinde duruluyor. Cenk Tosun'dan sonra transferi gündeme gelen isim ise Ertuğrul Ersoy oldu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın devre arasıda bir santrfor, bir 10 numara, bir stoper ve Başkan Ahmet Nur Çebi’yi ikna edebilirse bir de kaleci istiyor… Çebi santrfora evet dedi. Ljajic giderse 10 numara, Vida giderse de stoper alacak. Ancak kaleci düşünmüyor.
 
Başkan Ahmet Nur Çebi’nin transferle ilgili bir başka kararı ise kontenjanı boşaltmadan yabancı oyuncu transfer etmemek. Hali hazırda Lens, Mirin, Douglas ve  Boyd’la beraber 4 yabancıya fazladan para ödeyen Beşiktaş’ta yabancı transferi ancak kadroya giremeyen oyuncular ayrılırsa gündeme gelecek.   
 
Yerli kontenjanından Ertuğrul Ersoy
 
Beşiktaş'ta kontenjan sıkıntısı nedeniyle Başkan Ahmet Nur Çebi bir yandan Cenk Tosun üzerinde duruyor… diğer yandan da transfer düşünülen diğer mevkiler için yerli oyuncuların araştırılmasını istiyor.
 
Bu isimlerden birisi de Le Havre’da teknik direktörüyle sorun yaşadığı için kadro dışı bırakılan Ertuğrul Ersoy. 23 yaşındaki genç oyuncunun oldukça uygun şartlarda Beşiktaş’a gelebileceği bilgisi verildiği için Çebi, Sergen Yalçın'dan Ertuğrul Ersoy hakkında bilgi istedi. Onaylaması durumunda transfer edilebileceğini anlattı.
 
>