Burak Yılmaz'ın yerine gelecek isim!

Burak+Y%C4%B1lmaz%E2%80%99%C4%B1n+yerine+gelecek+isim%21;
ABONE OL

Beşiktaş'ta tecrübeli golcü Burak Yılmaz ile yolların ayrılması nedeniyle transfer hazırlıkları başladı. Yeni golcü arayışına giren siyah-beyazlı kulüp, Burak Yılmaz'ın boşluğunu dolduracak gibi gözüküyor. Şu sıralar, kulübün Sandro Wagner ile anlaştığı iddia ediliyor.

1 / 6

Burak Yılmaz’ın ayrılmasından sonra Sandro Wagner’in sürpriz şekilde Beşiktaş’ın gündemine gelmesi herkesin kafasını karıştırdı...

2 / 6

Çünkü Wagner, Burak’ın Lille’e gitmesinden sadece 1 gün sonra bir mektup yayımladı. Çin’deki takımı Tianjin Teda taraftarlarına veda etti. Ailevi nedenlerden dolayı ayrıldığını söyledi.

3 / 6

İddialar ise çok enteresan. Beşiktaş’la anlaştığı için Wagner’in Çin’deki takımına veda ettiği yönünde. Hatta Beşiktaş yönetimi de Wagner’le anlaştığı için Burak Yılmaz’ın takımdan ayrılmasına bu kadar kolay izin verdi.

4 / 6

Alman oyuncuyu siyah-beyazlıların önüne getiren menajerler ise, “Yeni Mario Gomez” olarak sundu. Wagner’in zaten Bundesliga’da üst düzey bir golcü olduğu, hatta Alman milli takımında 8 kez oynamasına rağmen 5 gol attığını anlattılar.

5 / 6

6 / 6

>