Burak Yılmaz'ın üzerini çizdi

Burak+Y%C4%B1lmaz%E2%80%99%C4%B1n+%C3%BCzerini+%C3%A7izdi
ABONE OL

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın yüksek maliyeti ve yetersiz performansı nedeniyle Burak Yılmaz'ın üzerini çizen isim olduğu öğrenildi.

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz’ın ayrılığının arkasından Sergen Yalçın çıktı... başarılı teknik adam ilk günden itibaren yönetime verdiği raporlarda, ''Atanı ve tutanı iyi olan bir takım istiyorum'' dedi. Loris Karius ile beraber Burak Yılmaz’ı yetersiz bulduğunu iletti. 
 
Başkan Ahmet Nur Çebi de asbaşkanlık yaptığı dönemde aleyhine sert ifadeleri olan Burak için son dönemde, ''Kalmak istiyorsa, bizim şartlarımızda kalacak'' dediği isimler arasında gösterdi. 
 
Burak Yılmaz’ın pandemi döneminde alacaklarının dondurulmasına izin vermesine rağmen indirime yanaşmaması dikkat çekmişti. Zaten Burak’ın indirim yapmak yerine alacaklarını bonservisine saydırması da gözlerden kaçmadı. 
 
En büyük hayalini sürekli olarak ''Futbolu Beşiktaş’ta bırakmak'' olarak açıklamasına rağmen Burak’ın, Lille’e gitmek için olağanüstü bir çaba göstermesi akıllara kazındı. Burak geçen sezonda da Lecce’ye gitmek için aynı üstün çabayı göstermişti. 
 
>