BJK Haberleri: Önder Karaveli, Beşiktaş'ın yeni Talisca'sını buldu

Beşiktaş Haberleri... Beşiktaş'ta Önder Karaveli'nin Emirhan İlkhan'ın ardından Demir Ege Tıknaz'ı da siyah beyazlılara kazandırmak istediği öğrenildi.

BJK+Haberleri:+%C3%96nder+Karaveli,+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99%C4%B1n+yeni+Talisca%E2%80%99s%C4%B1n%C4%B1+buldu
ABONE OL

Beşiktaş’ta herkes Emirhan İlkhan’ı konuşuyor… ancak Önder Karaveli bir isim daha hazırlıyor. Demir Ege Tıknaz. Herkes Emirhan’ı Sergen Yalçın’la kıyaslarken, Karaveli alt yapıdan bir oyuncuyu daha a takıma hazırlıyor. Taraftarın unutamadığı Talisca ile kıyaslanacak hale getirmeye çalışıyor.

Demir Ege’nin asıl mevkisi 10 numara olmasına rağmen genç oyuncuyu ön liberoda deniyor.  Amacı ise oyuncunun ön liberoda sertlik kazanması. Çünkü 10 numaralı oyuncuların ne kadar yetenekli olurlarsa olsunlar, sertlikleri olmaması durumunda çok fazla gelişim kazanamayacaklarına inanıyor.

Bu arada Karaveli, geçen yıl yakın arkadaşı Karşıyaka teknik direktörü İbrahim Cezayir için U19 maçlarını takip ederek altyapı ve ardından A takıma kazandırılabilecek Türkiye çapında yetenekli genç futbolcularla ilgili rapor hazırlamıştı.

Karaveli’nin hazırladığı bu raporda yer alan bazı isimleri Beşiktaş’ta değerlendirmek istediği de gelen bilgiler arasında.

>