Beşiktaş'tan Gedson ve Onyekuru hamlesi!

Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99tan+Gedson+ve+Onyekuru+hamlesi%21;
ABONE OL

Beşiktaş, Galatasaray'daki seçim kaosu yüzünden transferlerin geri plana atılmasını fırsat bilip Onyekuru ile Gedson için harekete geçme klararı aldı.

Galatasaray’da yaşanan seçim erteleme krizi Beşiktaş’ın dikkatini çekti… derbi öncesinde bir araya gelen Sergen Yalçın, Başkan Ahmet Nur Çebi ve Emre Kocadağ, Cumartesi günü oynayacakları ezeli rakiplerinin bu durumunun sahaya nasıl yansıyacağını masaya yatırdı. 
 
Emre Kocadağ, “bu durum ekmeğimize yağ sürer” derken Sergen Yalçın tam aksi yönde fikir belirtti. Başarılı teknik adam, “Fatih hoca puslu havayı sever. Şimdi takımı bu ortamı kullanarak deliler gibi motive ediyordur. Hocayı çok iyi tanırım” dedi.
 
Başkan Çebi ise, “neyse ne. Olan oldu. Biz işimize bakalım. Maçı kazanalım. Şampiyon olalım. Onları dertleriyle başbasa bırakalım” dedi.
 
Bu arada toplantı sırasında Sergen, “sanırım Galatasaray o karışıklıkta Onyekuru ile Gedson’un bonservislerini almakla uğraşmaz. Eğer şansımız olursa Onyekuru ve Gedson için birer görüşme yapalım derim. İkisi de iyi oyuncu. Bize Şampiyonlar Ligi’nde çok yardımları dokunur. İstanbul’u da tanıyorlar” mesajını verdi.
 
Çebi ve Kocadağ da iki oyuncuyu da takip etme ve menajerleriyle temas kurma sözü verdi. Eğer Galatasaray işi olmazsa transferleri için çabalayacaklarını söyledi.
>