Beşiktaş'ta David Luiz müjdesi!

Beşiktaş'ın David Luiz hayali devam ediyor. Brezilyalı 34 yaşındaki defans oyuncusunun Avrupa'da oynamaya devam etmek istediği, hatta Şampiyonlar Ligi listeleri gönderildiği halde bu takımlardan birine transfer olmak istediği iddia edildi. Bu haber de Siyah-beyazlılara müjde olarak ifade edildi.

Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99ta+David+Luiz+m%C3%BCjdesi%21;
ABONE OL
Beşiktaş bir oyuncu daha transfer eder mi meçhul. Ama siyah-beyazlıların takibindeki David Luiz için Brezilya’dan sürpriz bir iddia geldi. Sambacının geleceğiyle ilgili durum belirsizliğini koruyor.
 
Gazeteci Mauro Cezar Pereira'nın verdiği bilgiye göre, savunma oyuncusu Şampiyonlar Ligi'nin ilk aşaması için kayıtların sona ermesinden sonra bile Avrupa kulüplerine öncelik vermeye devam ediyor. Buna rağmen Flamengo defans oyuncusunu yakından takip ediyor.
 
Bu arada ilginç bir olay yaşandı. Pazar sabahı 04.30 civarında bir Flamengo taraftarı asbaşkan Marcos Braz'a Twitter'dan "Peki ya David Luiz, patron?" diye sordu. Braz’ın cevabı ise “Şu anda uyuyor olmalısınız” şeklindeydi.
 
Diğer yandan David Luiz sözleşmesiz oyuncu olduğu için Serie A ya da La Liga gibi liglere transfer olma ihtimali devam ediyor. A Bola’ya göre Ribery’den sonra Salernitana’ya yakın.
 
>