Beşiktaş'ta Cenk Tosun karmaşası!

Başarılı futbolcu Cenk Tosun'u tekrar renklerine bağlamak isteyen Beşiktaş, bu konuda mutlu sona eremiyor.

Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99ta+Cenk+Tosun+karma%C5%9Fas%C4%B1%21;
ABONE OL
Beşiktaş, geçtiğimiz sezon kiraladığı eski golcüsü Cenk Tosun'u yine istiyor. İngiltere'de mutsuz olan milli futbolcu da siyah-beyazlılara kesin dönüş yapmaya sıcak bakıyor. Ancak Everton Cenk'in bütün maliyetinin Beşiktaş tarafından karşılanması durumunda bu transfere onay verebileceğini söylüyor. Bu rakam siyah-beyazlıların limitlerinin çok üstünde.
 
Beşiktaş, Cenk Tosun’u istiyor… Cenk Tosun, Beşiktaş’ı istiyor… aşıkların birleşmesinin arasındaki tek engel ise Everton. İngiliz kulübü bonservis bedeli istemiyor. Ancak yılda 3.12 milyon sterlin kazanan Cenk’in ikinci yarıda alacağı rakam olan 1.56 milyon sterlin’in Beşiktaş tarafından ödenmesini istiyor. Bu rakam Beşiktaş’ın Cenk’e teklif etmeyi düşündüğü yıllık rakamdan bile yüksek. Siyah-beyazlılar Cenk’e 6 ay artı 2 yıllık sözleşme önermeyi düşünüyor. Ancak teklif yıllık 1.5 milyon euro civarında.
 
Cenk geçen sezon Beşiktaş’a dönmek için ciddi bir feda dedi. Devre arasında dönmek ve sonraki 2 yıl içinde Beşiktaş’ta oynamak için feda demek zorunda.
>