Beşiktaş'ta Caner Erkin'in yerine Martin Frydek geliyor

Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99ta+Caner+Erkin%E2%80%99in+yerine+Martin+Frydek+geliyor
ABONE OL

Beşiktaş'ta Caner Erkin döneminin bittiği iddia edildi. Hatta Çekler, Beşiktaş’ın Sparta Prag’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Martin Frydek’le anlaştığını yazdı.

Beşiktaş'ta sözleşmesi biten oyuncularla görüşmeler devam ediyor. Yönetim, eski rakamlardan çok uzakta teklifler yapıyor. Sözleşmesi devam eden oyunculardan da indirim istiyor. Kabul edenlerle devam, etmeyenlerle yolların ayrılması kararı Başkan Ahmet Nur Çebi tarafından teknik direktör Sergen Yalçın'a iletildi. Bir çok futbolcuyla pürüzler devam ediyor. Asıl sıkıntı ise Caner Erkin'de… bir görüşme yapıldı. Caner ile yönetim arasındaki rakamsal fark çok ciddi oranda. İddialara göre iki tarafın istekleri arasında yüzde 50’ye varan farklılıklar var. Bu yüzden bir sözleşme imzalama ihtimali şu anda çok uzakta. Caner cephesi Fenerbahçe ile protokol imzaladığı, bu yüzden Beşiktaş’la görüşmeleri ertelediği konusunda iddiaları reddediyor. Ancak Başkan Ahmet Nur Çebi’nin aynen Vida gibi, Caner’in de kalan maçlarda oynamasına sıcak bakmıyor.

BEŞİKTAŞ SOL BEK FRYDEK’LE 2 YILLIĞINA ANLAŞTI İDDİASI

Çekler, Beşiktaş’ın Sparta Prag’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Martin Frydek’le anlaşmaya vardığını iddia etti… siyah-beyazlıların 28 yaşındaki sol beke 2 yıllık sözleşme teklif ettiği, Frydek’in de bu teklifi kabul ettiği belirtildi. Bu sezon 21 maçta 2 gol ve 3 gol atan Şey sol bek Frydek’in, Filip Novak’tan sonra Türkiye’deki 4 büyük takımdan birisinde oynayacak ikinci sol bek olduğunu yazdı.

>