Beşiktaş'ın Hulk transferinde flaş gelişmeler

Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99%C4%B1n+Hulk+transferinde+fla%C5%9F+geli%C5%9Fmeler
ABONE OL

Beşiktaş'ın Brezilyalı dünyaca ünlü futbolcusu Hulk için yaptığı transfer çalışması devam ediyor. Oyuncunun menajeriyle yapılan pazarlıklarda son aşamaya gelindi. Avrupa'da oynamak isteyen Hulk için en cazip teklifin siyah-beyazlılardan geldiği ve transferin her an açıklanabileceği belirtiliyor.

Beşiktaş’a Hulk’u kimin getirmek istediği belli oldu: Ahmet Bulut… iddialara göre Hulk’un menajeri Nuno Ferreira’yı arayan Bulut, siyah-beyazlıların Brezilyalı golcüye 1.5 yıl için imza parası da dahil olmak üzere 3.5 milyon euro verebileceğini söyledi. Ancak Hulk’un menajeri sadece bir yıl için 3.5 milyon euro istediklerini, sezon sonuna kadar 1 milyon 750 bin euro talep ettiklerini ayrıca 750 bin euro’luk imza parası ve 1 milyon euro’luk da menajerlik ücreti talep ettiğini iletti.

Fikret Orman ve Emre Belözoğlu’na yakınlığı ile bilinen Ahmet Bulut, Beşiktaş’ın bu rakamı ödemesinin imkansız olduğunu, Hulk’un Avrupa’da şampiyonluğa oynayan bir takımda oynamak istiyorsa artık parayı düşünmekten vazgeçmesini söyledi. Nuno’nun ise Bulut’a, Vida ve Ljajic’in kazandığı rakamları örnek gösterdiği öğrenildi.

Beşiktaş ise Hulk transferine hiç bir yerden dahil olmamayı tercih ediyor. 1.5 yıl için 3.5 milyon euro’luk tekliflerini masaya koydular. Bulut’a da, “Kabul ettirirsen alırız” dediler. Şimdi Bulut, Hulk ve menajeri Nuno’nun konuşmalarını bekliyorlar.  

AHMET BULUT İŞİ ÇÖZERSE HULK GELECEK…

Devre arası transferinde son 1 haftaya girilirken Beşiktaş sadece santrfora takviye yapacak… o da yönetimin şartlarına uyan bir oyuncu olursa. Hulk ile görüşmeler devam ediyor. Ancak Brezilyalı golcü ile siyah-beyazlılar arasında 1.5 yıllık anlaşma için 2.5 milyon euro’luk fark bulunuyor. Ahmet Bulut tarafından önerilen Hulk için yönetim yetki verdi. Tüm sorun ve problemleri halletmesi için geri çekildi.  

Bu arada Hulk, Josef de Souza'nın Instagram paylaşımını beğenmesi dikkat çekti.

Mesut Özil’den Beşiktaş’a Hulk kıyağı! Çebi’ni yüzü güldü

Fenerbahçe’nin Mesut Özil’in yılda 3 milyon euro alacağını açıklaması, Hulk transferinde Beşiktaş için hiç beklemediği bir avantaj sağladı… transferi yürüten Ahmet Bulut, sarı-lacivertlilerin KAP’a yaptığı açıklamanın bir örneğini Hulk’un menajeri Nuno’ya ulaştırdı. Türkiye’de bahsedilen rakamların altında kalmadığını, Beşiktaş’ın Hulk için önerdiği rakamın Süper Lig için en üst seviye olduğunu söyledi.
Daha önce Falcao’nun aldığı rakam ve Mesut Özil’in yabancı basında üç yıl için alacağı iddia edilen rakam üzerinden Hulk’un menajeri, Bulut üzerinden Beşiktaş’a, “Rakamı artırmalısınız” mesajı göndermişti.

FALCAO, HULK’A: GALATASARAY’A GELME PARANI ALAMAZSIN

Transferin en çok konuşulan isimlerinde Brezilyalı yıldız oyuncu Hulk için iddialar devam ediyor.

İspanya’da yaşayan Türk asıllı menajer Marco Kırdemir, Falcao’yu oldukça zor durumda bırakacak iddialarla gündeme geldi… "Hulk bana daha önce ilk olarak Fenerbahçe için yetki vermişti. Fenerbahçe kulübü, Hulk'la ilgilenmiyordu. Fenerbahçe istememişti” diyen Kırdemir’e, Beyaz TV’ye verdiği röportajda,  "Hulk'u hiç Galatasaray'a önerdiniz mi?” sorusu soruldu

Kırdemir: "Hayır. Hulk, Güney Amerikalı bir oyuncu, arkadaşıyla konuşmuş. Arkadaşı, Galatasaray'da ödemelerin geciktiğini söylemiş” derken, "Falcao, Hulk'a "Galatasaray'a gelme, Galatasaray'da ödemelerin geciktiğini ve parasal problemlerin olduğunu söylemiş” iddiasını ortaya attı.

Ancak Hulk, Fenerbahçe, Trabzonspor, Başakşehir ve Beşiktaş’a olduğu gibi Galatasaray’a da önerildi. Ancak “Kariyere para vermeyeceğiz” diyen Terim, Brezilyalı oyuncu için görüşme yapılmamasını istedi.

>