Beşiktaş'ın gözdesi Mandzukic’in menajerinden açıkalama geldi

Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99%C4%B1n+g%C3%B6zdesi+Mandzukic%E2%80%99in+menajerinden+a%C3%A7%C4%B1kalama+geldi
ABONE OL

Beşiktaş'ın transfer görüşmesinde bulunduğu dün akşam Sergen Yalçın tarafından da açıklanan Mario Mandzukic için yeni gelişmeler var...

Karşılanamaz talepleri yüzünden pek çok takımın geri adım attığı Mario Mandzukic’in istediği rakam belli oldu… oyuncunun İtalya’ya transferi hakkında görüşmeleri yürüten menajer Bernardo Brovarone , Fiorentina’yla görüşmeler yaptıklarını doğruladı: “İçimde bir his var. Fiorentina, Mario Mandzukic hakkında olumlu düşünüyor. Bu benim sahip olduğum bir öngörü. Mario, Haziran ayına kadar 1.8 milyon euro istiyordu. Ancak Fiorentina’ya gelmek yeniden Serie A’da oynamak için 1.5 milyon euro’yu kabul etti. Bence bu önemli” dedi.

Mandzukic’e sezon başında yapılan teklifin aynısı…

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın ilgilendiklerini açıkladığı Mario Mandzukic konusunda yapılan teklif belli oldu.

    Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Mario Mandzukic’le görüştüklerini açıkladı. Yönetimin ise sezon başında yaptığı teklifin bir benzerini Hırvat oyuncuya sunduğu bildirildi.

* 1.5 yılda ödenmek üzere 1.5 milyon euro imza parası. 6 ayda bir 500 bin euro’luk taksitlerle

* 1.5 milyon euro yıllık ücret. Bu sezon ikinci yarıda 750 bin euro.

* 3 puan başına 4 bin euro.

* Şampiyon olunması ve Şampiyonlar Ligi’ne kalınması durumunda 500 bin euro bonus.

* Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde alınacak her puan bir karşılığında 50 bin euro. Ayrıca üst tura çıkma karşılığında 150 bin euro ekstra prim. Her turda yine 150 bin euro ekstra prim.

* Şampiyon olunamaması durumunda Mandzukic’e sözleşmesini tek taraflı fesih hakkı.

Kaynak: ABC GÜNDEM

>