Beşiktaş'a Ghezzal müjdesi

Beşiktaş'ta şampiyon olundu ama Rachid Ghezzal'ın kalıp kalmayacağı stresi devam ediyor. Ancak yıldız oyuncu ile ilgili bir müjde geldi.

Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99a+Ghezzal+m%C3%BCjdesi
ABONE OL
Beşiktaş’a Rachid Ghezzal için müjde eşinin şirketinden geldi… Fransa’da ARL isimli bir güzellik ve  bakım salonları zinciri Lydia Samira, İstanbul’da zincirine halkalar eklemek için harekete geçti. Lydia Samira Ghezzal’ın sahibi olduğu ARL Güzellik ve Bakım şirketinin danışmanlığını yapan Five Elements, “1 Ekin 2018 yılında bin euro öz kaynakla kurulan Vaux En Velin merkezli ARL Şirketi, İstanbul’da gelişimine devam edecektir” denildi.
 
Beşiktaş’la Ghezzal arasında sözleşme yenileme görüşmelerinin Leicester City’nin istediği 9 milyon euro’ya kilitlendiği şu ortamda Fransa’dan gelen bu bilgi siyah-beyazlı yönetimi heyecanlandırdı. Çünkü Leicester City ile anlaşılsa bile Ghezzal’ın İngiliz ekibinde kazandığı 2.7 milyon euro’yu garanti altına almak isteyeceği tahmin ediliyordu.
 
GHEZZAL’IN ÜÇ MENAJERİ VE İSİMLERİ…
 
Bu arada Ghezzal’ın menajerliğini İngiliz Andy Evens’ın sahibi olduğu World In Motion yapıyor. Cezayirli oyuncunun danışmanı ise kendisi gibi eski bir futbolcu olan abisi Abdülkadir. Türkiye hakları ise Karagümrük maçından sonra Ndao’nun üzerine saldıran Hakan Korkmaz. Korkmaz ayrıca Sergen Yalçın’ın kankası.
 
Ghezzal için Al Nassr ile görüştüğünü iddia eden Anoir Fazuli diye bir menajeri yok. Zaten Fransa, İngiltere ya da Türkiye’de bu isimde bir menajer yok. Google’dan aratıldığı zamanda Fazuli isimli bir isme dahi ulaşılamıyor.
 
>