Beşiktaş'a fırsat transferi

Club Brugge ile kiralık sözleşmesini fesheden Wesley, Beşiktaş'ın fırsat transferi olacak.

Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99a+f%C4%B1rsat+transferi
ABONE OL
Beşiktaş’ta devre arasında transfer olmayacak… ancak sezon başında son anda ortaya çıkan Miralem Pjanic gibi bir fırsat olursa da değerlendirilecek. Ancak çok dikkat edilecek.
 
Emre Kocadağ’ın “fırsat transferi olursa onu gerçekleştiririz” dediği isimse menajerler tarafından Beşiktaş’a önerildi.
 
Club Brugge ile kiralık sözleşmesini fesheden Wesley, siyah-beyazlıların gündemine geldi. Menajerler, Aston Villa’nın 2019 yılında 25 milyon euro’ya aldıkları Brezilyalı golcüyü kadroda düşünmediklerini iletti. Oldukça uygun şartlarda 1.5 yıllığına Beşiktaş’a kiralık getirebileceklerini söyledi. Hatta aynı menajerler temas kurdukları siyah-beyazlı yöneticilere, yıllık maaşının bir kısmınında Aston Villa tarafından ödenebileceği bilgisini verdi.
 
Cenk Tosun’un yıllık maaşından vazgeçmek istemediği için Beşiktaş’a dönemeyeceği ortamda Beşiktaş’ın ikinci yarı için Wesley konusunda Aston Villa ile temas kurması bekleniyor.
 
Bu arada Wesley kısa süre önce Fenerbahçe’ye de önerildi. Samatta’yı satan Aston Villa, Brezilyalı golcüyü de sarı-lacivertlilere önerdi. Ancak daha Samatta’nın transfer taksitlerini tamamlamayan Fenerbahçe, 1.90’lık golcü oyuncuyla ilgilenmedi.
>