Beşiktaş transfer haberleri I Jordy Caicedo'dan Beşiktaş açıklaması

Beşiktaş'ın transfer gündeminde ilk sırada yer alan Jordy Caicedo soruları yanıtladı. Gelen transfer tekliflerine sıcak baktığını söyledi.

Be%C5%9Fikta%C5%9F+transfer+haberleri+I+Jordy+Caicedo%E2%80%99dan+Be%C5%9Fikta%C5%9F+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL

Konyaspor teknik direktörü İlhan Palut’un Nisan ayında 'yetersiz' diyerek veto ettiği Jordy Caicedo, Beşiktaş’ın transfer gündeminde ilk sırada yer alıyor. Ekvadorlu golcü milli takım kampında soruları yanıtladı. Kendisine Fulham’ın teklifi soruldu.

PREMİER LİG'DE OYNAMAK BİR RÜYA

"Birkaç teklif var. Sadece İngiltere'nin Fulham ekibinden değil. Bu konuyu menajerime bırakıyorum. Ben Milli Takıma odaklandım... Premier Lig'de oynamak bir rüya. Hangi oyuncu bundan hoşlanmaz ki” cevabını verdi. Beşiktaş sorusu sorulmadı.

MİLLİ TAKIMA ULAŞMAK HER OYUNCUNUN HAYALİDİR

24 yaşındaki oyuncu, ABC Deportivo isimli programda ayrıca, “Kısaca bir hayal… Bir Dünya Kupası oynamak. Milli Takım'a ulaşmak her oyuncunun hayalidir" diye konuştu.

MİLLİ TAKIM HOCASINI ÖVDÜ

Caicedo, Ekvador’un Arjantinli teknik direktörü Alfaro için de övgü dolu sözler söyledi. "Profesör Alfaro bilge bir koç. Tecrübesiyle bize Ekvador milli takımında olma tutkusunu ve bağlılığını aktarıyor. Katar'daki Dünya Kupası'ndan önce yapacağımızı söylüyor. Hazırlık maçlarının çoğunu en iyi şekilde oynamalıyız” dedi.