Beşiktaş için Galatasaray'ı reddetti

Sassuolo forması giyen Kaan Ayhan'ın Beşiktaş'a gelmek için Galatasaray'ı reddettiği öğrenildi.

Be%C5%9Fikta%C5%9F+i%C3%A7in+Galatasaray%E2%80%99%C4%B1+reddetti
ABONE OL
Sassuolo’nun 4.5 milyon euro’ya kadar  inmesine rağmen Galatasaray’ın Kopenhag’dan 7 milyon euro vererek Viktor Nelsson’u alması herkesin kafasını karıştırmıştı… ancak işin gerçeği geç de olsa ortaya çıktı. Kaan Ayhan, Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istediği ve Sergen Yalçın’la çalışmak istediği için Galatasaray’a reddetti. 
 
Sarı-kırmızılılar, Ayhan için Sassuolo’yu ikna etmesine rağmen hiç beklemedikleri yerden gol yediler. Ayhan’ın Galatasaray formasını giymeyi reddedeceğini hesaba katmadılar. Ancak aynı anda Beşiktaş’la görüşen Ayhan, kendisini arayan Fatih Terim’e, “Şampiyonlar Ligi’ni istiyorum. O yüzden Beşiktaş” cevabını verdi. 
 
Terim bu cevapla şok olurken, Galatasaray apar topar Nelsson’u aldı.
 
Bu arada Kaan Ayhan için Beşiktaş, Sassuolo ile devre arası için görüşemelerini sürdürüyor. İtalyan ekibi Kaan’ın durumunu Türk Milli Takımı’nın Dünya Kupası’na gitme durumuna göre netleştirecek. Eğer Katar’da Türkiye yer alırsa, Beşiktaş Kaan’ı sezon sonuna kadar kiralayacak. Sassuolo, Kaan’ın milli takımda yer almasını garanti altına alacak. Dünya Kupası sonrası iki taraf Kaan’ın bonservisi için pazarlık yapacak. Aksi taktirde Kaan devre arasında bonservisiyle Beşiktaş’a gelecek.  
>