Beşiktaş Haberleri I Jovane Cabral'a Beşiktaş'a yakın

A Bola gazetesi sol bek arayışlarını sürdüren Beşiktaş ile ilgili flaş bir haber yayınladı. Gazete Sporting Lizbon'da oynayan Jovane Cabral'ın Beşiktaş'a transferinin yakın olduğunu iddia etti.

Be%C5%9Fikta%C5%9F+Haberleri+I+Jovane+Cabral%E2%80%99a+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99a+yak%C4%B1n
ABONE OL
1 / 5

Beşiktaş yönetimi, eksiklerini tamamlamak için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Herkes Christian Fassnacht’ın geleceğini bekliyor… Ancak siyah-beyazlılar bir sürpriz yaparak Sporting’ten Jovane Cabral’a imza attırmak üzere. En azından İsviçre’den gelen bilgiler bu yönde.

2 / 5

A BOLA gazetesi haberi, “Jovane, Beşiktaş'a yakın" başlığı ile duyurdu.

3 / 5

Gazetenin haberine göre; Jovane Cabral'ın geleceği bu hafta belirlenecek. A BOLA'nın topladığı verilere göre Beşiktaş'a transfer olma ihtimali arttı. Türkler, Sporting'in talep ettiği 5 milyon euro'ya ulaşamıyor. Ancak işler değişti. Hatta transfer bu miktarın yarısına bile kapanabilir. Ancak Sporting oyuncunun haklarınn yüzde 50'sini elinde tutacak. Bir sonraki satıştan kazanılacak paranın yarısı kulübe girecek.

4 / 5

PORTEKİZ BASINI DA TEKLİFİN DETAYLARINI AÇIKLAMIŞTI

Geride bıraktığımız günlerde de Portekiz basını, Beşiktaş'ın Cabral için 2 milyon euro ve bir sonraki satıştan da yüzde 50 pay vermeye hazır olduğunu yazmıştı.

5 / 5

Cabral geçen sezonun ikinci yarısında İtalyan devi Lazio'ya kiralanmıştı. Burada 21 maçta forma giyen genç futbolcu 4 defa fileleri havalandırmış ve 1 de asist yapmıştı.