Beşiktaş golcüsünü buldu!

Beşiktaş'ın Sevilla'nın elden çıkarmak istediği Luuk De Jong için yaptığı teklif masada dururken İspanya'dan yeni iddialar gelmeye devam ediyor.

Be%C5%9Fikta%C5%9F+golc%C3%BCs%C3%BCn%C3%BC+buldu%21;
ABONE OL
İspanya’dan Estadio Deportivo, Beşiktaş’ın imkansız bir teklif yaptığı Luuk De Jong’u ikna ettiğini yazdı… ancak Türklerin, Sevilla’nın iknası konusunda herhangi bir hamle yapmadığını iddia etti. Türklerin aksine PSV’nin öncelikle Sevilla ile görüşmelerde bulunduğunu yazan Endülüs bölgesinin yerel spor gazetesi De Jong’un ise son sözleşmesine, kazanacağı büyük rakama konsantre olduğunu belirtti.
 
Aslında Sevilla’nın De Jong’un kalan 2 yıllık sözleşmesini feshederek 12 milyon euro’luk kazanç elde edebileceğini belirten gazete, buna rağmen Sevilla’nın öncelikle artı para da kazanmak istediğini iddia etti. Ancak Sevilla’dan yılda 6 milyon euro kazanırken, De Jong’un PSV’de 2 milyon Euro’nun altına düşmeye de sıcak bakmadığını bildirildi.
 
PSV, Sevilla ve De Jong görüşmelerinin de çıkmazda olduğunu yazdı. Beşiktaş’ın ise teklifini yaptığını, De Jong’u ikna ettiğini, Hollandalı golcünün bedava gelme konusunda kulübü Sevilla’yı ikna etmesini beklediğini iddia etti.
>