Beşiktaş Genel Kurulu'nda kavga! Ahmet Nur Çebi ve yönetimi ...

Beşiktaş’ın 2021 yılı olağan idari ve mali genel kurulunda salon karıştı. Üyelerden Berk Tunca'nın Ahmet Nur Çebi'yi eleştiren sözleri üzerine salondan tepki sesleri yükseldi. Tepkiler bir süre sonra yerini kavgaya bıraktı. Gerginlik üzerine oturuma ara verildi.

Be%C5%9Fikta%C5%9F+Genel+Kurulu%E2%80%99nda+kavga%21;+Ahmet+Nur+%C3%87ebi+ve+y%C3%B6netimi+...
ABONE OL

Beşiktaş'ta 2021 yılı olağan ve idari mali genel kurulu Akatlar Spor Kompleksi'nde yapıldı.

BJK Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen kongrede kürsüde açıklamalarda bulunan üye Berk Tunca'nın konuşması sırasında, başka bir kongre üyesi Özer Özçetin'in tepki göstermesi üzerine bazı siyah-beyazlı üyeler arasında arbede oldu.

Berk Tunca'ya destek veren üyelerin Özçetin'e karşılık vermesi üzerine başlayan olayların ardından taraflar birbirlerinin üzerine yürüdü. Tunca'nın kürsüden inmesinin ardından gerginlik daha da büyürken, iki grup arasında kısa süreli kavga yaşandı.

Polislerin ve güvenlik görevlilerin araya girmesiyle olaylar yatıştırılırken, kongreye 10 dakika ara verildi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Tunca'ya ifadelerinden dolayı sert tepki göstererek yönetim kuruluna ayrılan bölümden sinirli bir şekilde ayrıldı. Çebi ve kendisine destek veren yönetim kurulu üyeleri, kürsünün arkasında kendileri için ayrılan yere geçti.

Bu arada bir kulüp çalışanının da Tunca'nın üzerine yürüdüğü görüldü.