“Beşiktaş buradan bırakmaz” kavgası

“Be%C5%9Fikta%C5%9F+buradan+b%C4%B1rakmaz”+kavgas%C4%B1
ABONE OL

Beşiktaş’ın 7-0’lık galibiyetinin yanı sıra oynadığı coşkulu futbol Fenerbahçe’de büyük hayal kırıklığına neden oldu… Ankaragücü maçıyla başlayan stres ortamını tamamen çözdüğü görülen siyah-beyazlılar akın akın Hatayspor kalesine gelirken maçı yardımcıları ile izleyen Emre Belözoğlu, “Beşiktaş bu dakikadan sonra bırakmaz…” itirafında bulundu.

Maçı tesislerde Volkan Ballı, Selçuk Şahin, Volkan Demirel ve Mehmet Aurelio ile beraber izleyen Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu’na diğer isimlerden de destek geldi. Emre buna rağmen, “ama işi bırakacak değiliz. Şampiyonlar Ligi’ni kovalayacağız” dedi.
 
Emre bugün Erzurumspor maçı öncesinde kampa başlamadan önce, “umutsuzluğa kapılmak yok. Daha derbi oynayacaklar. Galatasaray kolay kolay bırakmaz. Sonra iki maçları daha var. Karagümrük ve Göztepe ile… unutmayın biz iki kez şampiyonluğu son maçta verdik. Onların vermeyeceğinin garantisi mi var?” Konuşması yaptı.
 
ADAMLAR BU DAKİKADAN SONRA BIRAKMAZ YAZISI CANER’İ ÇILDIRTTI
 
Beşiktaş’ın Hatayspor’u 7-0 yendiği maç Fenerbahçeli oyuncuların kurduğu WhatsApp grubunda da Cumartesi akşamı en fazla konuşulan şeyleri oldu… Caner Erkin ve Gökhan Gönül, Beşiktaş’ın attığı her golden sonra daha da umutsuz mesajları gördükçe, “kapatın televizyonu. İzlemeyin maçı. Başka şeylerle ilgilenin” demek zorunda kaldı.
 
Özellikle bazı yeni transferlerin bazılarının yazdığı, “Bu iş bitti. Adamlar bu saatten sonra şampiyonluğu bırakmaz” sözleri özellikle Caner’i çok kızdırdı. Tecrübeli oyuncu WhatsApp grubuna, “o zaman biz bırakalım. İsterseniz maça da çıkmayalım” yazdığı görüldü.
>