'Benim imzam bir dakika'

%E2%80%99Benim+imzam+bir+dakika%E2%80%99
ABONE OL

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın bir türlü imza atmıyor. Çifte kupalı teknik adam önce transferlerin bitirilmesini, kendisinin hazır olduğunu söylüyor. Ama Başkan Ahmet Nur Çebi'den de beklentisi var.

Çeşme’ye giden Emre Kocadağ, Sergen Yalçın’la bir araya geldi… ikili gelecek sezonun yapılanması üzerine konuştu. Kocadağ; Rosier ve Ghezzal konusunda yaşanan transfer görüşmelerinden bahsetti. İki oyuncunun da Beşiktaş’tan uzakta olduğunu söyledi. Alternatifleri hazırlamaları gerektiğinin altını çizdi. Aboubakar’ın menajerinin ortalığı karıştırdığını, Diego Costa’ya yapılan teklifi anlattı. Erdal Torunoğulları’nın Hollanda’da yaptığı görüşmeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
 
Kocadağ transferlerle ilgili bir tane bile iyi haber vermedi. Hatta bir tane oyuncunun transferi için bile, “işler iyi gidiyor” diyemedi. Sergen Yalçın’ın moralini bozdu.
 
Kocadağ ayrıca Sergen Yalçın’a “senin sözleşmeni de artık halledelim” dedi. Yalçın ise “benim iş kolay siz önce transferi bitirin” dedi. Başkan Çebi ile konuştuklarını kendisinin imzasının bir dakika süreceğini söyledi. Kocadağ ile herhangi bir şey konuşmadı.
 
Sergen’in asıl beklentisi ise kendisinin istediği 2 milyon dolar’ı düşünüp, taşınıp bir teklif hazırlayıp Başkan Çebi’nin kendisini İstanbul’a çağırması. “Hadi imza atıyoruz” demesi. Bu yüzden Sergen Yalçın hiçbir şeklide başka bir yöneticiyle para konuşmuyor.
>