Benfica Fener’i bekleyemedi! Seferovic Beşiktaş’a!

Fenerbahçe, Benficalı futbolcu Haris Seferovic’i istedi ancak Portekiz kulübü sarı-lacivertlilerin bu transferi ağırdan alması üzerine Beşiktaş’ın kapısını çaldı. Siyah-beyazlılar, Seferovic’i kadrosuna katarak Fener’e transfer çalımı atabilir.

Benfica+Fener%E2%80%99i+bekleyemedi%21;+Seferovic+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99a%21;
ABONE OL

Benfica uzun süre Gedson için Galatasaray’ya görüşmüş, Portekizli yıldız daha sonra sürpriz bir şekilde Beşiktaş’a transfer olmuştu. O transferi sağlayan Benfica’nın Galatasaray’ın sürekli “sonra” demesi olmuştu. Portekiz ekibi Beşiktaş’la temas kurmuş ve Gedson’un işini bitirmişti.

Fenerbahçe bir süredir Jorge Jesus’un Benfica’dan eski öğrencisi Haris Seferovic’i istiyor. Ancak sürekli olarak “sonra” diyor. Fenerbahçe’yi beklemekten sıkılan Benfica, Gedson’da olduğu gibi Seferovic için de Beşiktaş’ın kapısını çaldı. “İster misiniz?” dedi. Bir yandan Weghorst diğer yandan ise Sörloth’u kovalayan Beşiktaş’ta sportif direktör Ceyhun Kazancı ise bir hafta süre istedi. Sörloth ve Weghorst konusunda 1 hafta içinde somut bir gelişme olmazsa Beşiktaş, Seferovic’e teklif yapacak.