Belhanda’dan sonra yeni kurban Feghouli!

Belhanda%E2%80%99dan+sonra+yeni+kurban+Feghouli%21;
ABONE OL

Galatasaray'da ortalık toz duman. Hergün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Belhanda ile yolları ayıran yönetimin şimdiki hedefinde Feghouli olduğu, ilk maçta alınan başarısız bir sonuçtan sonra kadro dışı bırakılacağı iddiası gündeme geldi.

Galatasaray'da Belhanda gitti… tartışması bitmedi. Yeni bir tartışma ise Feghouli üzerinden başladı. Cezayirli oyuncunun Trabzonspor maçından sonra soyunma odasında taşkınlık yaptığı iddia edildi. Bu iddianın ardından Feghouli’nin kadro dışı bırakılacağı belirtildi.
 
Başkan Mustafa Cengiz, Belhanda ile beraber indirim talebine olumlu cevap vermediği için sezon başında Feghouli’nin kadro dışı bırakılmasını istedi.
 
Ancak Fatih Terim yönetime en büyük restini Belhanda ile çekti… Erzurumspor maçına Faslı oyuncuyu kaptan olarak sahaya çıkardı. Maçtan önce de "İlk 11’de oynayanlardan en eski olan oyuncu Belhanda’ydı. Bugün kaptan çıkmasaydı kendimi sorgulardım” dedi.
 
Belhanda gönderildikten sonra futbola küsen Feghouli’nin Trabzonspor maçından sonra soyunma odasında olay çıkardığı iddiası ise kafaları karıştırdı. Sanki daha önceki maçlarda herhangi bir olay çıkmıyormuş, futbolcular alınan kötü sonuçlar ya da oynanan kötü futbola isyan etmiyormuş gibi Feghouli’nin hareketleri basına servis edildi.
 
Gelen bilgiler ise bu bilginin bizzat yalanlamayacak şekilde Mustafa Cengiz yönetimi tarafından sızdırıldığı. Amaç ise Belhanda olayında olduğu gibi Feghouli içinde benzer bir operasyon yapılacağı. Gelen bilgilere göre Antalya maçında kötü bir durum ortaya çıkarsa Feghouli’nin sızdırılan bu olayı gündeme getirilecek. Kadro dışı bırakılacak.
 
Hem de Fatih Terim’in, olayı normal karşılayıp, Feghouli’yi Antalya maçının kadrosuna almasına rağmen yapılacak.
>