Bazoer’in abisinden Galatasaray sözleri

Galatasaray'la adı geçen isimlerden biri olan Riechedly Bazoer hakkında yeni haber geldi.

Bazoer%E2%80%99in+abisinden+Galatasaray+s%C3%B6zleri
ABONE OL
Galatasaray’da birinci öncelik stoper transferi değil ama pek çok isim gündemde yer alıyor. Bu isimlerden birisi de Riechedly Bazoer. Hollandalı stoper için Galatasaray’ın yanı sıra Lyon, Marsilya, Lille ve Benfica da devrede.
 
FC Update’ın “Bazoer, bu transfer döneminin başlarında Galatasaray'a bağlandı, ancak başka seçenekleri de var yer alan haberle ilgili olarak Hollandalı stoperin kardeşi ve menajeri Irchandly Bazoer verdiği demeçte, "Riechedly'ye çok fazla ilgi olduğunu söyleyebilirim. İlgilenen kulüplerin hiçbiri Vitesse ile henüz bir anlaşmaya varmadı. Kardeşin bir yılda  Arnhem’de kalacak gibi…” dedi.
 
Bazoer, transferde yaşanan sıkıntılara rağmen Vitesse'de yeni sezon hazırlıklarına başladı. Birkaç gün önce Omroep Gelderland'a verdiği demeçte, "Herkes benim hırslı olduğumu ve bir adım atmak istediğimi biliyor" dedi .
 
Aynı röportajda Bazoer, henüz kafasında Vitesse'ye veda etmediğini söyledi. "Somut birkaç kulüp var ve benim sadece doğru seçimi yapmam gerekiyor. Mükemmel bir resim olmalı. O zaman adımı atmayı tercih ederim” dedi.
>