Alioski'yi Galatasaray’a kaptıran Leeds United, milli takımın yıldızına kancayı taktı

Alioski%E2%80%99yi+Galatasaray%E2%80%99a+kapt%C4%B1ran+Leeds+United,+milli+tak%C4%B1m%C4%B1n+y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1na+kancay%C4%B1+takt%C4%B1
ABONE OL

Leeds United, Fatih Terim’in de listesinde yer alan Milli Takımın sol beki Umut Meraş için Le Havre’a transfer teklifinde bulundu.

İngiliz The Athletic'deki Phil Hay Show’da Alioski hakkında; “Alioski'nin teklifi hala kabul etmediği göz önüne alındığında, Leeds'in yaz aylarında yeni bir sol bek için arayışlarda olduğundan kesinlikle eminim. Alisoki’nin Galatasaray'a gidip gitmediğini söyleyemem.  Çünkü resmi olarak bir açıklama yok. Ancak Galatasaray'la konuşuyor. Onu artık hepimiz biliyoruz” ifadeleri kullanıldı.
 
LEEDS, ALIOSKI’NİN YERİNE UMUT MERAŞ’IA KADROYA KATACAK
 
Bu arada Galatasaray’ın Alioski ile anlaştığı iddialarının devam ettiği ortamda sürpriz bir iddia daha gündeme geldi… o iddiaya göre Leeds United, Fatih Terim’in de listesinde yer alan Milli Takımın sol beki Umut Meraş için Le Havre’a transfer teklifinde bulundu.
 
Leeds United menajeri Marcelo Bielsa’nın, Umut’u son olarak Hollanda ve Norveç maçlarında izlettirdiği ve olumlu raporlar sonrasında yönetimden harekete geçmesi için talepte bulunduğu belirtildi. Leeds United’ın Umut için Le Havre’a 5-6 milyon sterlin civarında bir teklif hazırladığı iddia edildi.
>