Ali Koç’un karşısına bomba aday!

Ali+Ko%C3%A7%E2%80%99un+kar%C5%9F%C4%B1s%C4%B1na+bomba+aday%21;
ABONE OL

Fenerbahçe'de başkanlık seçimleri yaklaşıyor. Ali Koç henüz karar vermedi. Karşısına da çıkacak adaylar henüz ortaya çıkmadı. Koç'un kararını açıklamasından sonra adaylığını açıklaması beklenenj isimler var. Bu arada bir grup Nezih Barut'u ikna çabasında.

Fenerbahçe’de 5-6 Haziran tarihleri arasında bir seçim var… ancak ne aday var. Ne de seçim çalışması. Daha önceki yıllarda karnaval şeklinde geçen Fenerbahçe seçimleri bu kez adeta cenaze havasında. Kötü yönetimler, taraftarın küskünlüğü, kulübün başarısızlığa alıştırılması seçime 1 aydan az bir zaman kalmasına rağmen seçimi adeta “yok” hükmünde kılıyor.
 
Ali Koç’un beceremediğine inanan bir grup İlhan Ekşioğlu’nun son anda da olsa aday olacağına inanıyor.
 
Daha önce Hamdi Akın’ı adaylık için ikna etmeye çalışan grup ise bu kez Nezih Barut’un etrafında toplanmış durumda. Abdi İbrahim ilaç firmasının yönetim kurulu başkanı olan Barut’un yıldızı pandemi döneminde daha da parladı. Barut’a teklifi götürenler, “Ali Koç çok yıprandı. Ekşioğlu aday olursa daha fazla yıpratır. İkisi birbirini kırarken siz aradan sıyrılıp başkan olabilirsiniz…” çağrısında bulundu. Barut teklife sıcak bakmadı ama kapıyı da “hayır aday olmuyorum” diye kapatmadı.
>