Ali Koç’a ilk geçmiş olsun ondan!

Ali+Ko%C3%A7%E2%80%99a+ilk+ge%C3%A7mi%C5%9F+olsun+ondan%21;
ABONE OL

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un testi pozitif çıktı… gelen ilk bilgilere göre herhangi bir hastalık belirtisi yok. Sadece kabul edilebilir derecede ateşi yükseldi. Ayrıca üzerinde bir kırgınlık hissedildi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un testinin pozitif çıktığının açıklanmasından sonra telefonları susmadı. Arasının limoni olduğu Nihat Özdemir ve Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz kendisini “geçmiş olsun” diye arayanların başında geldi.  
 
Bu arada Koç’u arayanlar arasında sürpriz bir ismin daha olduğu bilgisi geldi. Eski Başkan Aziz Yıldırım. Şimdiye kadar Koç’un telefonlarına çıkmayan, hiç bir davete icabet etmeyen Yıldırım, mesaj attı. Geçmiş olsun diledi.
 
Gelen bilgiler ise Aziz Yıldırım döneminde başlayan 28’nci şampiyonluk nidalarına Ali Koç’un sahip çıkması, Galatasaray’ın kendisini savaşın içine çekmeye çalışması eski başkanı kendine getirdi. Şimdiye kadar yalnız bıraktığı Koç’un ayrıca yaptığı açıklamalardan sonra kendisine teşekkür etmesine de sevindi. Bu yüzden yumuşadı. Ali Koç’a “geçmiş olsun” mesajı atmaya karar verdi.
>