Ali Koç süre verdi! Fenerbahçe'de Jorge Jesus krizi

Jorge Jesus ile Fenerbahçe arasında görüşmeler devam ediyor… Ali Koç kendisine 20 Mayıs’a kadar süre verdi.

Ali+Ko%C3%A7+s%C3%BCre+verdi%21;+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Jorge+Jesus+krizi
ABONE OL
Portekizli teknik adam ise iki teklif bekliyor. Birincisi “20’sin kadar süre tanıdığı” Flamengo… diğeri ise “rüya gibi olur” dediği Brezilya Milli Takım teknik direktörlüğü.
 
Flamengo’da işler iyi gitmiyor. Jorge Jesus’un kapısını sürpriz bir teklifle çalabilirler. Brezilya Milli Takımı içinse durum çok daha farklı.
 
Tite’nin Katar’daki Dünya Kupası’nın bitimiyle beraber görevli bırakacağı görev için üç aday var. Jorge Jesus. Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro’nun istediği Renato Gaucho. Atletico MG’ye çifte şampiyonluk kazandıran Cuca. 
 
Brezilya Futbol Federasyon üç adayla da birer ön görüşme yaptı. Üçüne de mavi boncuk verdi. Hepsi bu görev için istekli.
 
Fenerbahçe ile Jprge Jesus görüşmelerinde ilginç bir madde dikkat çekiyor. Hem Fenerbahçe hem de Jesus tarafı sözleşmeye “tazminat” maddesi koydurmak istemiyor. Benfica’dan ayrılırken 10 milyon euro alan Portekizli teknik adamın sözleşmesine tazminat maddesi koydurmak istememesi Fenerbahçe için bir avantaj gibi görünüyor. Ancak Dünya Kupası’ndan sonra Aralık ya da Ocak ayında Jesus’a Brezilya Milli Takımı’ndan teklif gelir ve işler iyi giderken Jesus ayrılmak isterse bu kez de Ali Koç yönetiminin keyfi kaçacak.