Adolfo Gaich için Galatasaray onu bile sorguladı

Adolfo+Gaich+i%C3%A7in+Galatasaray+onu+bile+sorgulad%C4%B1
ABONE OL

Galatasaray'da Adolfo Gaich ismi yeniden gündeme geldi. Sarı kırmızılılarda bu isim için araştırma başlarken, oyuncunun kız arkadaşına İstanbul hakkında fikirlerinin sorulduğu da iddia edildi.

Arjantin’den TNT Sports, Benfica’nın Adolfo Gaich’in bonservisinin yüzde 70’i için yaptığı 10.5 milyon euro’luk teklifi geri çektiğini yazdı… Portekiz ekibinin Carlos Vinicius’u satamadığı ve pandemi nedeniyle ekonomik krizle baş edemediği için geri adım atmak zorunda kaldığını iddia etti.

Bu arada Galatasaray’ın Gaich’ten vazgeçmediği ancak masaya bir teklif koymak için aceleci olmadığı belirtildi. Arjantinli golcü için Galatasaray’ın kendisi için ciddi bir teklifi masaya koymak için her türlü araştırmayı yaptığı iddia edildi.

Gaich için Galatasaray’ın akıllara bile gelmeyecek isimlerden görüş aldığı, hatta kız arkadaşı Flor Varela’nın İstanbul hakkındaki fikirlerinin bile sorulduğu öğrenildi. İlk başta bunu şaka sanan kız arkadaşının Gaich’e konuyu açtığı ve ikilinin çok şaşırdığı belirtildi. Arjantinli genç golcünün de Galatasaray hakkında bilgi toplamaya başladığı öğrenildi.

Bu arada Fransa'dan L'Equipe; Arjantin Ligi ekibi San Lorenzo’nun, Nantes'ın Adolfo Gaich için yaptığı 3 milyon Euroluk teklifi reddettiğini yazdı.

>