Adem Ljajic ve Dorukhan iddiası

Adem+Ljajic+ve+Dorukhan+iddias%C4%B1
ABONE OL

Beşiktaş'ta Paok maçının şoku henüz atlatılmış değil. Şampiyonlar Ligi biletinin kaçtığı maçla ilgili iki bomba iddia ortaya atıldı.

PAOK’a elenen Beşiktaş’la ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı... o iddiaya göre; sağlık ekibi Adem Ljajic için ''sağlam'' raporu verdi. Sergen Yalçın da Sırp oyuncunun UEFA’ya bildirilen kadroda yer almasını istedi. Ancak Ljajic, Sergen’e ağrıları olduğunu söyledi. PAOK maçında forma giymeyi reddetti. Daha önce Atiba, Mensah ve Ljajic’i ortada oynatmak isteyen Sergen Yalçın oyun kurucusuz kaldığı için sert bir orta saha kurmak için Necip’i orta üçlüde ön libero olarak oynatma kararı aldı.  
 
Sergen Yalçın, Dorukhan'ı yok saydığı için Lens'i oynattı
 
PAOK maçıyla ilgili bir başka dedikodu ise Dorukhan’la ilgili ortaya atıldı... ayrılmak isteyen ve Fenerbahçe ve Udinese ile görüşmeleri bulunan Dorukhan Toköz'ü Sergen Yalçın gelecek sezon yok olarak düşünüyor. Bu yüzden PAOK maçından önce Dorukhan’ın, ''Eskişehirspor’da sağ bektim. Beşiktaş’a da sağ bek olarak transfer edildim. İsterseniz oynayabilirim'' sözlerine kulaklarını tıkadı. Lens’i oynattı. Beşiktaş sağ kanattan yıkıldı. 
>