Aboubakar ile anlaşma tamam!

Aboubakar+ile+anla%C5%9Fma+tamam%21;
ABONE OL

Kamerun basını, Beşiktaş'ın Vincent Aboubakar'la anlaştığını yazdı. Diğer yandan siyah-beyazlıların Pape-Alioune Ndiaye için de girişimde bulunduğu iddia edildi.

Kamerun’dan Le Bled Parle’den Koko Eddy, Beşiktaş ile Vincent Aboubakar arasında prensip anlaşmasına varıldığını iddia etti… Koko, Beşiktaş’ın Aboubakar’ın talebini kabul ettiği sözleşmenin 1 yıllıktan +2 yıl olarak revize edildiğini söyledi. Kamerunlu oyuncunun önümüzdeki 3 yıl daha Beşiktaş forması giyeceğini belirtti.
 
Koko Edy’ye göre Aboubakar şu anda kazandığı rakamın üzerine ciddi bir zam alacak. Ancak haberin yazarının iddiasına göre Aboubakar için paradan daha önemlisi, İstanbul’da yaşadığı mutlu hayat. Çünkü Porto’daki maaşından indirime gidip, Beşiktaş’a gitmezdi.
 
BEŞİKTAŞ, MONTERO’NUN YERİNE 2.01’LÜK DEV STOPER BULDU
 
Bu arada Montero’yu gönderip yerine daha etkili bir stoper almak isteyen Beşiktaş’ın, Ukrayna’nın Vorskla takımında forma giyen Pape-Alioune Ndiaye’ye teklif yaptığı iddia edildi. Fransa Ligi takımlarından Lens ile beraber Braga’nın da teklifte bulunduğu 2.01’lük sol stoperin ilk tercihinin Beşiktaş olacağı belirtildi. 23 yaşındaki Ndiaye’nin sözleşmesinin sezon sonunda biteceği için Beşiktaş bonservis bedeli de ödemeyecek.
>