Abdullah Avcı kadroyu güçlendiriyor! Bir isim daha bitti

Abdullah+Avc%C4%B1+kadroyu+g%C3%BC%C3%A7lendiriyor%21;+Bir+isim+daha+bitti
ABONE OL

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı ekibini güçlendirmek ve koordinasyonu sağlamak adına önemli bir adım daha attı.

Orhan Ak ve Egemen Korkmaz'ı yardımcısı olarak Trabzonspor'a getiren Avcı daha önce 3 sene Rizespor'da birlikte futbol oynadığı Trabzonlu teknik adam Turgut Kural'ı ekibine dahil etti. Avcı kulüp içerisinde yeni bir departman oluşturarak altyapı, izleme ve kiralanan oyuncuların kurumsal bir yapıda olması gerektiğini ifade ederek yeni bir hamle yaparak bu birimi kurdu. Trabzonlu teknik adam Turgut Kural’ı da kurduğu bu birimin başına getirdi.

Trabzonspor şampiyonluğu neden kaybetti! Vaaay be!

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor'un teknik direktörlüğünü yapan ve şampiyonluğu son haftalarda kaybeden teknik direktör Hüseyin Çimşir, o döneme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Geçen sene özellikle yarışın o hale gelmesinde hakemlerin etkileri büyük. Gazişehir maçındaki gol,  Başakşehir'deki penaltı pozisyonu. Belki 5 puan farkla girecektik ama süreç bizi o duruma getirdi.  Son saniye Alanya'daki gol, bizim kaybımız Ankaragücü ve Antalyaspor maçlarını berabere bitirmemiz oldu. Bu sonuçlar yara almamıza neden oldu. Son 2 haftaya kadar 2 kulvarda da yarışın içinde olması önemliydi. Uzun zamanda böyle bir şey de yok” dedi.

>