4 transfer için Fenerbahçe'nin kapısında

4+transfer+i%C3%A7in+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+kap%C4%B1s%C4%B1nda
ABONE OL

Menajer William D’Avila, Samuel Kalu, Giuliano, Emre Mor ve Kongolo için Fenerbahçe ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Menajer William D’Avila hortladı... daha önce Onyekuru’dan Belhanda’ya kadar pek çok oyuncuyu Selahattin Baki’ye öneren Fransız menajer Emre Belözoğlu’ndan randevu istedi. Giuliano’nun Al Nassr’dan bonservisini bedava alabileceğini söyledi. Ayrıca Samuel Kalu’yu Galatasaray’ın da istediğini ancak Nijeryalı oyuncunun Fenerbahçe’yi tercih ettiğini anlattı. Kongolo’yu bir kez daha önerdi. Tisserand’dan daha iyi bir oyuncu olduğunu iddia etti. Emre Mor’un, Fenerbahçe’ye gelerek kendisini göstermek istediğini söyledi. Emre, Fransız menajeri dinledi. Teşekkür etti. 
 
* Giuliano için Fenerbahçe herhangi bir FIFA problemi yaşamak istemiyor. Çünkü Brezilyalı oyuncu defalarca avukatı aracılığıyla serbest kalmak için başvuru yaptı. Ancak sonuç alamadı. 
 
* Kalu konusunda ise Bordeaux’nun istediği yüksek bonservis bedeli sonrasında Fenerbahçe, Nijeryalı oyuncudan vazgeçmek zorunda kaldı. 
 
* Kongolo ise Fenerbahçe’nin tercihi değil. Sarı-lacivertlilerin önceliği Tisserand. 
 
* Emre Mor’u ise ne Bulut ne de Belözoğlu istemiyor. 
 
Kalu için Milli Taım hocası konuştu
 
Nijerya Milli Takımı teknik direktörü Gernot Rohr, menajer D'Avila'nın önerdiği Samuel Kalu için, ''Bana ayrılacağını söylemedi. Şu anda bildiğim kadarıyla yeni sezona odaklandı, iyi bir sezon geçirmek istiyor. Bordeaux'nun ona ihtiyacı var.'' sözlerini kullandı.
>